Vi hører veldig gjerne fra deg

Omhu leveres av WeissTech AS

Post- og kontoradresse: Tyinvegen 5151, 2975 Vang i Valdres
E-post: post@weisstech.no

Map Data
Map data ©2020
Map DataMap data ©2020
Map data ©2020
Map
Satellite

Våre ansatte

Vegard Hammerstad

Daglig leder

vegard@weisstech.no
+47 90 75 00 27

Philip Andreas
Aspholt-Weisser

Operativ leder

philip@weisstech.no
+47 41 48 45 52

Jan Egil Jægersborg

Teknisk leder

janegil@weisstech.no
+47 97 10 99 14

Magne Grihamar

Utvikler

magne@weisstech.no
+47 90 59 70 64

Torstein Lerhol

Styreleder

torstein@weisstech.no
+47 48 03 94 75

Samarbeidspartnere

Lene Skjaker Borgli

Vernepleier

lene@weisstech.no
+47 97 54 35 81

Martin Enger

Vernepleier

martin@weisstech.no
+47 99 24 55 86